UWAGA. Prawdopodobnie masz wyłączony JavaScript w swojej przeglądarce.
Pamiętaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji katalogu, konieczne jest włączenie JavaScript w Twojej przeglądarce.
Login:
Hasło:

Niepiwne‣ !@#$%^&‣ 18&more‣ 7UP (2)‣ A‣ Absolwent Mixt (1)‣ Adiabar‣ Afri-Cola‣ Albana‣ Alfa‣ Ambar‣ Animex (1)‣ Anka‣ Aquakonrad‣ Augustowianka (1)‣ Bacardi‣ Baritpol‣ Basia‣ Bella‣ Bewa‣ Białystok (BZPOW)‣ Bielsk Podlaski‣ Bobofruit‣ Bolero‣ Bonaqa (1)‣ Borowiak‣ Bryza‣ Burn‣ Buskowianka (1)‣ Bystra‣ Bystrzanka (1)‣ Canada Dry‣ Cappy‣ Chełm‣ Chmielnk Zdrój (2)‣ Ciechocinek (Uzdrowisko) (12)‣ Cisowianka (1)‣ Clematis (3)‣ Coca-Cola (26)‣ Crystal‣ Cydr Miłosławski‣ Cytrynówka‣ Czantoria (4)‣ Czerniawianka (1)‣ Dan‣ Debiut‣ Dębno‣ Długopolanka (2)‣ Dobry Materiał‣ Drink Cool‣ Dwikozy (1)‣ Eko (1)‣ Esarom‣ Evita (1)‣ Faber‣ FanFan‣ Fanta (11)‣ Fantic (1)‣ Florida (2)‣ Fordon‣ Forum‣ Frucade‣ Fructon‣ Fructona (2)‣ Fructopol (1)‣ Fusion‣ Fux‣ Gajęcice (1)‣ Galicya (1)‣ Gdańskie ZP‣ Głogowianka‣ Gorbatschow‣ Górscy‣ Górska Natura (1)‣ Green Mill‣ Gryf Szczecinek‣ Hellena‣ Hortex (1)‣ Impress‣ Interpegro‣ Italpol (1)‣ ITD‣ Iwoniczanka (3)‣ Izba Uzdrowiska Polskie (3)‣ Jasiołka‣ Jerzy‣ John Lemon‣ Jura‣ Jurajska (4)‣ Kania (8)‣ Karlik‣ Kasia (2)‣ Keke‣ Kinley (4)‣ Kobylin‣ Koliber (1)‣ Konrad (1)‣ Kościerzyna (Kaszebsko Koruna) (1)‣ Kotlin (1)‣ Krakowianka (6)‣ Kresy‣ Kropla Beskidu‣ Krups‣ Krynica (Uzdrowisko) (1)‣ Kryniczanka (8)‣ Krynka (5)‣ Krzysztof‣ Krzyś‣ Las‣ Legnica‣ Lesznianka‣ Leśny Zdrój‣ Lidl‣ Linhof (1)‣ Lipton (4)‣ Łowicz‣ Magnezjana‣ Małopalanka‣ Manana (1)‣ Marcus‣ Marter (1)‣ Marwit‣ Marysieńka (1)‣ Mazowszanka (3)‣ MB‣ Merkury (1)‣ Międzychód‣ Milejów‣ Mineral (1)‣ Mirinda (12)‣ Mirinda (Pokemony) (1)‣ Mkpol (1)‣ Mountain Dew‣ Mr. Dark (1)‣ Muszyna Cechini (2)‣ Muszynianka (4)‣ Nałęczowianka (12)‣ Nałęczowska (1)‣ NAP‣ Napój Gazowany (1)‣ Nektar (4)‣ Nektawit‣ Nestea (3)‣ Niagara (2)‣ Nieledew (1)‣ Nowy Sącz‣ NumeroMania (1)‣ Oaza (2)‣ Okęcie (1)‣ Olech & Olech (1)‣ Olsztynek‣ Olympia (1)‣ Orbis (2)‣ Orbis (Hotel) (1)‣ Ostromecko (9)‣ OVY (1)‣ P‣ P.I.K.‣ Pegaz‣ Pektowin‣ Pepsi (59)‣ Perła Bałtyku (4)‣ Perła Połczyńska (1)‣ Pierrot‣ Pietrzykowice (1)‣ Pij Mocno Schłodzone‣ Piwniczanka (6)‣ Polanica Zdrój‣ Polmos Białystok (1)‣ Polonea (2)‣ Polonia‣ Polskie Uzdrowiska‣ Połczyn (1)‣ Prodryn‣ Ptyś‣ Ralco‣ RC Cola‣ Relax‣ Rembowscy‣ Rollier‣ Rossa‣ Rymanów Zdrój (Uzdrowisko) (3)‣ Rypin‣ Rzeszowianka (1)‣ Rzeszów (16)‣ Sansol‣ Schweppes (2)‣ Scott‣ Shade Cider‣ Shandy (2)‣ Sieradz‣ Smirnoff‣ Społem‣ Sprite (6)‣ Staropolanka (13)‣ Stefanex‣ Strongbow (2)‣ Sucrosin (2)‣ Sulimar (1)‣ Szczawno (Uzdrowisko)‣ Szczyrzyc (Opactwo)‣ Tarczyn (1)‣ Tarnów‣ Tedaan‣ Tola‣ Toma (1)‣ Tonic (13)‣ Twist-Off (11)‣ Tymbark (12)‣ Tyskie (1)‣ Tytus‣ Unikat‣ Upcider‣ Ustroń (3)‣ Viking‣ W (3)‣ Warinka (1)‣ Warszawa Wilanów‣ Warszawski (Browar)‣ Weda‣ Wielka Pieniawa (1)‣ Wir‣ Wiślanka (2)‣ Woda Mineralna‣ Wojcieszowianka‣ Wrocław (1)‣ Wysowa (Uzdrowisko) (9)‣ Zabrze‣ Zagórzanka‣ Zielona Góra‣ Ziębice (1)‣ Źródlana‣ Żywiec (2)Niepiwne odwrotkiNiepiwne inneNaklejki‣ Bartex‣ Bryza
Wersja poglądowa. Numeracja może jeszcze ulec zmianie. Dodawanie kapsli do kolekcji będzie możliwe po ustaleniu ostatecznej numeracji i dodaniu możliwie wszystkich znanych wzorów kapsli.
KOLEKCJONER: Niedodruk
yoreck: również mam ten kapsel z czerwoną sygnaturą
wowobeer: Brak koziołka
aamidale: również posiadam taki kapsel bez żadnej sygnatury. Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia w wybranej rozdzielczości.
Mike: Ząbki w tym kapslu są złote czy srebrne?
rwjak: Potwierdzam ten fakt.
DziadzioTomek: Kto wie jaki jest na etykiecie producent piwa zamykanego tym kapslem.
wowobeer: U mnie sygnatura jest czarna - na dziewicach.
Wismat: Kapsel został wydzielony do osobnej kategorii. Dzięki za sugestię.
Mike: Mam na tym kapslu dwie sygnatury - jedna tak jak na skanie, druga biała, ledwo widoczna kłódka, na godz X. Czy ktoś się już z tym spotkał?
DziadzioTomek: Proste. Godzinę wyznacza mała wskazówka. O 7:30 wskazówka jest w połowie między 7 a 8.
Wismat: Wg mnie różnica jest na obrazie dość znaczna.
Cooper: ten jest ciemnoniebieski/granatowy a 16 niebieski. Niestety katalog jest dosyć oszczędny w opisywaniu niezbyt oczywistych różnic.
Wismat: O ewentualnej zmianie decyduje Paweł.
Cooper: Kto zajmuje się w Katalogu szeregowaniem kapsli do konkretnych browarów ? Pierwszy raz mam okazję zobaczyć ten kapsel. Zdjęcie jest słabej jakości ale z tego co widzę to jest tam napis BROWAR BYDGOSKI BYDGOSZCZ oraz stosowne do niego logo BBB jakie jest znane z części etykiet przedwojennych z tego browaru np tutaj http://www.polbeerlabels.pl/BydgoszczB.htm Zdecydowanie jest to ZUPEŁNIE INNY BROWAR NIŻ KAPSEL NR 1 czyli z browaru w Myślęcinku. Ewentualnie stosując katalogową terminologię wpisywania obecnie włączonej w skład miasta dzielnicy było by to "Bydgoszcz (Myślęcinek)" a kapsel nr 2 czyli ten - "Bydgoszcz(Bydgoski)" czyli czynny do 2005 Bydgoszcz "Kujawiak",
Cooper: a gdzie niby na ząbkach jest 7.30 ? Oznaczamy 12-toma "godzinami" od I do XII. Po co komplikować coś coś już działa sprawnie od prawie 3 dekad.
Jerzy1960: Mam z kodem 40001576 (uszczelka biała) i z kodem 40043716 (uszczelka przezroczysta, z 10 znakowym kodem promocyjnym).
Jerzy1960: Mam z kodem 40001576 (uszczelka biała) i z kodem 40043716 (uszczelka różowa, z 10 znakowym kodem promocyjnym).
novak: Jasne że Pełne - browar Namysłów, możliwe też że i na innych.
jeden_gwint: Na jakim piwie znajduje się ten kapsel?
wowobeer: Czy ktoś z Szanownych kolegów posiada Foto z odwrotką: wygrałeś 100 PLN - mam bardzo słabo odbita i chciałbym porównać !!!
Wismat: Dzięki. Poprawiłem.
bigzbig70: Browar Węgrzce Wielkie,tak to powinno być napisane.
pawel_o: Skan tego kapsla prawdopodobnie pochodzi z numeru 11 ,są to te same wzory różniące się tylko sygnaturami ,nie sądzę ,że jest tam tik na 1.Na numerze 1 występuje ,ale jest tak jasny ,że można dostać wytrzeszczu.Jednak sam Paweł wie najlepiej jak to jest.
Jerzy1960: Pisząc srebrny lub biały miałem na myśli kolor kodu. Doszedł mnie jeszcze kod: 40040363 (biały)
Jerzy1960: Mam z kodami: 40044229, 40044230.
gregor: przecież już jest
Gładki: Mam taki kapsel, tylko jest sygnatura korony na 7.30, no i obwoluta na ząbkach jest ciemno szara, dobrze byłoby wprowadzić do katalogu.
triple_h_stg: Przecież na załączonym zdjęciu widać, że na kapslu jest sygnatura TIK na 1. Zapewne Paweł nie miał skanu tego kapsla, więc wykorzystał inny wzór.
Cooper: zdecydowanie w przypadku obu kapsli powinny być pokazane w zbliżeniu oba detale liści by nie było wątpliwości. Chyba nie jest to duża robota i wykonalne jakoś techniczne w katalogu tzn drugi skan do każdego kapsla. Ja np mam kapsel gdzie kropeczki na liściach są ale tak minimalne że gdy patrze na kapsel nr 4 a więc z rastrem to mój z "mikrokropeczkami" wydaje się być w porównaniu do niego być wzorem 5 a więc bez kropeczek. Gdyby były pokazane detale obu kapsli pewnie moje wątpliwości by nie istniały.
Top